Робоча зустріч із представниками ОБСЄ
![Робоча зустріч із представниками ОБСЄ](/assets/cache_image/news/2019/02/4007_724x0_803.jpg)
Днями відбулася робоча зустріч керівництва Управління ДМС України в Тернопільській області з представниками моніторингової місії ОБСЄ. Обговорювали питання міграції, реєстрації іноземних студентів і внутрішньо переміщених осіб. Також оновили статистичні дані.
Нагадаємо, це вже не перша зустріч спостерігачів із міграційниками Тернопільщини, попередня відбулась влітку 2018 року.
Управління ДМС у Тернопільській області