У Тернополі відбулась нарада з питань підготовки до виборів 2019
![У Тернополі відбулась нарада з питань підготовки до виборів 2019](/assets/cache_image/news/2019/02/4020_724x0_803.jpg)
У Тернополі відбулась нарада з питань підготовки до проведення виборів 2019. Захід проходив під головуванням радника міністра внутрішніх справ, члена координаційного штабу МВС щодо порушень на виборах Михайла Апостола.
До робочої групи, завдання якої – забезпечити чесність і прозорість передвиборчої кампанії та вільний доступ усіх громадян до волевиявлення, увійшов і начальник Управління ДМС в Тернопільській області – Ярослав Давибіда. Він доповів про заходи, які міграційна служба краю вживає для недопущення правопорушень на виборах: перевірка належності до громадянства України, співпраця з Реєстром виборців та уточнення даних, зосередження зусиль на якнайшвидшому документуванні громадян паспортами.
Управління ДМС у Тернопільській області