Флешмоб до дня св. Валентина
![Флешмоб до дня св. Валентина](/assets/cache_image/news/2019/02/4064_724x0_803.jpg)
14 лютого до дня Св. Валентина, з метою формування доброзичливої психологічної атмосфери в колективі, у рамках розвитку корпоративної культури в УДМС України в Чернігівській області з нагоди «свята любові» працювала скринька привітань, за допомогою якої колеги змогли висловити свою повагу та прихильність один до одного даруючи вітальні листівки «Валентинки». Також було проведено колективний флешмоб на тему : «Атмосфера любові в колективі це…». Метою флешмобу стало вивчення соціально-психологічного клімату в колективі та налагодження взаємозв’язку для подальшої ефективної взаємодії.
Управління ДМС у Чернігівській області