УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Із працівниками міграційної служби Житомирщини провели навчання по запобіганню нелегальній міграції

Із працівниками міграційної служби Житомирщини провели навчання по запобіганню нелегальній міграції

Із працівниками міграційної служби Житомирщини провели навчання по запобіганню нелегальній міграції

В обласному Управлінні Державної міграційної служби Житомирщини 18 лютого проведені навчання з керівниками та працівниками територіальних підрозділів щодо дотримання законності під час оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.  

Перед працівниками, які прибули на навчання, виступив начальник Управління Олександр Радько, який зазначив, що у минулому році до адміністративної відповідальності притягнуто 924 порушники міграційного законодавства, прийнято майже триста рішень про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства до країн походження, відносно семи іноземців прийнято рішення добровільно повернути їх до країн громадської належності, щодо восьми іноземців районними судами прийнято рішення про примусове видворення за межі України.

Для дев’яти – судом заборонено в’їзд на територію України строком на 5 років, п’ятьох - поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, тридцяти семи іноземцям скорочено термін перебування в Україні, 11 іноземців передано підрозділам Державної прикордонної служби.

У той же час, як зазначив начальник Управління, проведеною перевіркою адміністративних справ за 2018 рік, складених працівниками територіальних підрозділів області,  виявлено ряд суттєвих недоліків при оформленні адміністративних матеріалів, що і стало підставою проведення відповідних навчань.

Із керівниками та працівниками УДМС повторно розглянуто та вивчено нормативно-правову базу щодо дотримання законності під час оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.

По завершенню навчань відбулись практичні заняття та прийняті відповідні заліки.

Управління ДМС у Житомирській області