В Ужгороді вшанували Героїв
![В Ужгороді вшанували Героїв](/assets/cache_image/news/2019/02/4074_724x0_803.jpg)
20 лютого - п’яті роковини трагічних подій Революції Гідності. Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні в Ужгороді прийшли сотні містян. Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, очільник обласної ради Михайло Рівіс, начальник ГУДМС в області Ігор Михайлишин, представники правоохоронних органів приєдналися до місцевих жителів, студентів і запалили свічки на площі Народній за Героїв, які віддали своє життя заради європейського майбутньогоУкраїни.
Головне управління ДМС у Закарпатській області