Керівник Міграційної служби Рівненщини Лілія Драпчинська виступила на раді директорів Рівного

Керівник Міграційної служби Рівненщини Лілія Драпчинська виступила на раді директорів Рівного

Сьогодні у Рівненській загальноосвітній школі №13 відбулася загальноосвітня рада директорів міста Рівне за участі керівництва освітою міста, очільників шкіл  та запрошених гостей.

У заході взяла участь начальник УДМС України в Рівненській області Лілія Драпчинська. Керівник виступила з інформацією стосовно популяризації біометричних документів, зокрема, ID-карток для 14-річних школярів. Відомо, що для проходження зовнішнього незалежного тестування та згідно чинного законодавства,  учні зобов`язані вчасно оформити ID-картку.

Начальник міграційної служби наголосила на безперешкодному сприянні в оформленні новітніх паспортів громадянина України у вигляді ID-картки для школярів. Роз`яснила порядок звернення за виготовленням біометричних документів, терміни виготовлення та перелік документів необхідних для їх оформлення.

Лілія Драпчинська наголосила на безкоштовності такої послуги для 14-літніх громадян. У своєму виступі керівник відповіла на запитання директорського складу, в тому числі розповіла про високий рівень захисту ID-карток та їх переваги при запровадження в Україні системи електронного урядування.

Управління ДМС у Рівненській області