УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Перевірити стан оформлення біометричної посвідки на проживання можна онлайн

Перевірити стан оформлення біометричної посвідки на проживання можна онлайн

Перевірити стан оформлення біометричної посвідки на проживання можна онлайн

Гарна новина для іноземців та осіб без громадянства, які на разі оформлюють собі посвідку на постійне чи тимчасове проживання. Відтепер  дізнатися про стан оформлення та виготовлення цих документів можна за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному веб-сайті ДМС (за посиланням). Для зручності користування новий сервіс також доступний англійською мовою на англомовній версії сайту.

Усього за два місяці поточного року Управлінням міграційної служби Запорізької області оформлено вже чотириста сучасних біометричних посвідок для іноземців та осіб без громадянства, із них 153 на постійне та 242 на тимчасове проживання в Україні.

Громадяни Королівства Марокко, РФ, Індії, Азербайджану, Вірменії, Грузії та інших країн, які навчаються в Запоріжжі чи укладають шлюб з українками, активно користуються можливістю оформити собі сучасний документ, що містить безконтактний електронний носій.

Оформити біометричну посвідку можна в Управлінні ДМС України в Запорізькій області за адресою м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 90 (каб.5)

Важливо! Міграційна служба нагадує, що документи для оформлення/обміну посвідки подаються не пізніше ніж за 15 робочих днів до кінцевої дати.  

Управління ДМС у Запорізькій області