УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційники і правоохоронці Тернопілля об’єднують зусилля для протидії нелегальній міграції

Міграційники і правоохоронці Тернопілля об’єднують зусилля для протидії нелегальній міграції

Міграційники і правоохоронці  Тернопілля об’єднують зусилля для протидії нелегальній міграції

В Україні планується проведення цільових профілактичних заходів щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері. Відтак, з метою координації зусиль, у  Головному управлінні нацполіції області відбулась спільна нарада поліцейських та міграційників.

Начальник відділу боротьби із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП в  області Олександр Буняк зазначив, що подібні заходи проходять регулярно, отож взаємодія між усіма відповідальними службами уже налагоджена. Попередній досвід показує, що особливу увагу слід приділити спільним рейдам у місця можливого проживання, працевлаштування іноземців, з метою перевірки дотримання ними правил перебування в Україні.

На необхідності посилення зусиль щодо виявлення іноземців, які закінчили навчальний заклад чи були відраховані з нього, але не виїхали своєчасно з України, наголосив начальник міграційної служби області Ярослав Давибіда. Також зазначив, що при перевірці документів потрібно звертати увагу на термін дії паспорта і посвідки, а також на вклейку фото відповідно до віку.

Нагадаємо, що за місяць проведення попередніх профілактичних заходів у серпні 2018 року, було виявлено 56 нелегальних мігрантів та 119 порушників законодавства про правовий статус іноземців та ОБГ, щодо яких складено  адмінпротоколи: ч.1 ст.203  КУпАП – 94; ст. 204 КУпАП – 2, ст. 205 КУпАП – 23. Також посадові особи міграційної служби області прийняли 52 рішення про примусове повернення іноземців та 10 рішень про заборону в’їзду в Україну, судами ухвалено 4 рішення про видворення.

Управління ДМС у Тернопільській області