УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Житомирі відбулось розширене засідання колегії УДМС

У Житомирі відбулось розширене засідання колегії УДМС

У Житомирі відбулось розширене засідання колегії УДМС

У Житомирі 11 березня відбулося розширене засідання колегії по результатах роботи міграційної служби за 2 місяці 2019 року, на яку були запрошені керівники структурних та територіальних підрозділів, окремі головні спеціалісти апарату УДМС, представники силових структур та обласних мас-медіа.

Відкриваючи засідання, начальник обласного Управління ДМС Олександр Радько відзначив, що УДМС України в Житомирській області у взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, СБУ, національної поліції та Житомирського прикордонного загону, як Управління центрального органу виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері міграції,  громадянства та реєстрації фізичних осіб,  вжито ряд відповідних заходів щодо забезпечення виконання завдань, які покладаються на службу. Зокрема, забезпечення заходів, що стосуються процесів реформування міграційної служби, в частині діяльності територіального органу.

На колегії відзначалось, що Управлінням та його територіальними підрозділами упродовж 2-х місяців цього року прийнято 17 тисяч 137 осіб з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та 9 тисяч 026 – з оформлення паспорта громадянина України у формі картки (порівняно з 2018 роком 21 тисяч 503 та 6 тисяч 864 відповідно).

За надані адміністративні послуги на рахунок місцевих бюджетів Житомирщини перераховано коштів у сумі майже 7 млн гривень. 

Важливим напрямом реформування ДМС є посилення спроможності нашої держави щодо протидії нелегальній міграції, що обумовлене зростанням міграційного тиску в світі, зокрема в країнах ЄС.

За 2 місяці цього року розглянуто та оформлено 37 дозволів на імміграцію в Україну, видано 68 посвідок на постійне проживання та оформлено і продовжено 77 посвідок на тимчасове проживання. 55 іноземцям та осіб без громадянства продовжено строк перебування.

До адміністративної відповідальності притягнуто 107 порушників міграційного законодавства, прийнято 30 рішень про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства до країн походження, в т.ч. 1 –  із забороною в’їзду в Україну, відносно одного іноземця прийнято рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави строком на 5 років.

На колегії заслухані керівники по напрямах роботи, виявлені недоліки, визначені терміни щодо усунення та покращання роботи.

Управління ДМС у Житомирській області