УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Двох нелегалів із Російської Федерації виявили на Черкащині

Двох нелегалів із Російської Федерації виявили на Черкащині

Двох нелегалів із Російської Федерації виявили на Черкащині

Співробітниками УДМС України в Черкаській області у межах оперативно-профілактичної операції «Мігрант» виявлено двох громадян Російської Федерації, які нелегально перебували на території області. Один з них, 37-річний чоловік, приїхав на Черкащину кілька років тому погостювати до родичів. За цей час термін дії національного паспорта іноземця завершився, але він не поспішав вирішувати питання обміну документа. Надалі – він нелегально залишився «гостювати» в Україні.

Історія нелегального перебування 66-річного росіянина теж розпочиналася із короткочасного візиту. Потім – знайшов свою долю  на Чигиринщині та втратив паспорт громадянина РФ…

Стосовно обох громадян Російської Федерації було прийнято рішення про примусове повернення, проте добровільно покидати Черкащину вони не збиралися. Подальшу долю іноземців вирішив суд. Зважаючи на те, що дії громадян РФ свідчили про ухиляння від виконання згаданого рішення та існував ризик подальшого переховування, обох нелегалів помістили до пункту тимчасового перебування іноземців. Після виготовлення свідоцтв на повернення обоє потраплять у країну походження.

Управління ДМС у Черкаській області