УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

З Кіровоградщини примусово видворено нелегального мігранта з Молдови

З Кіровоградщини примусово видворено нелегального мігранта з Молдови

З Кіровоградщини примусово видворено нелегального мігранта з Молдови

На Кіровоградщині 16 березня розпочалися загальнодержавні профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою "Мігрант".

Протягом тижня міграційники Кіровоградщини спільно з працівниками правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування виявили 55 порушників міграційного законодавства. Відносно 35 іноземців складено адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України (ч. 1 ст. 203 КУпАП), серед них 17 нелегальних мігрантів, відносно 11 прийнято рішення про примусове повернення до країн походження. Також за цей час притягнено до відповідальності 18 осіб за ст. 204-205 КУпАП. Накладено штрафів на суму понад 66 тис. грн., стягнуто майже 60 тисяч грн.

21 березня 37-річного громадянина Молдови за невиконання рішення про примусове повернення примусово видворено на батьківщину. Реалізували рішення суду працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС у Кіровоградській області та відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Раніше працівники Знам'янського районного сектору УДМС іноземця притягували до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства та було прийнято рішення про примусове повернення до країни походження. Нелегальний мігрант у встановлений термін Україну не покинув, відтак Знам'янський районний суд задовольнив адміністративний позов про примусове видворення.

Управління ДМС у Кіровоградській області