УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Івано-Франківщині виявлено два десятки нелегальних мігрантів

На Івано-Франківщині виявлено два десятки нелегальних мігрантів

На Івано-Франківщині виявлено два десятки нелегальних мігрантів

З Івано-Франківщини у примусовому порядку відправляють до країни походження 21-річного громадянина Пакистану. Таке рішення прийнято після того, як працівники міграційної служби уважно вивчили документи та обставини перебування іноземця на території України. Молодий чоловік порушив встановлений термін перебування в нашій країні, відтак зобов’язаний негайно її покинути. За деякими даними, насправді він мав намір перебратися до однієї з країн ЄС, проте йому було повідомлено про неможливість досягнення цієї мети через  факт його  нелегального перебування в Україні.

Доречно сказати, що подібні випадки не є поодинокими. Кількома днями раніше в обласному центрі виявили іноземця з підробленою посвідкою на тимчасове проживання в Україні. Як уже з’ясовано, 27-річний громадянин Республіки Анголи свого часу навчався в одному з українських вишів.  Після закінчення навчання молодий спеціаліст мав би повернутися на свою історичну батьківщину, однак всупереч правилам перебування іноземців в Україні він почав мігрувати по території нашої країни. Зрештою, ці поїздки завершилися в Івано-Франківському міському суді, який за позовом прикарпатських міграційників прийняв рішення про примусове видворення іноземця у країну походження.  Правопорушника наразі доправлено до пункту тимчасового перебування іноземців у Волинській області, де він проживатиме  до власне примусового видворення з України з забороною в’їзду на певний термін.

Тим часом працівники міграційної служби спільно з правоохоронцями продовжують здійснювати профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», спрямовані на виявлення іноземців-нелегалів. У зв’язку з цим УДМС України в Івано-Франківській області сподівається на розуміння людей і навіть їх сприяння у виявленні порушень міграційного законодавства. Часом працівники міграційної служби проводять перевірки у закладах дозвілля та вечірнього відпочинку громадян, де частими відвідувачами є іноземці. Не варто цього лякатися чи дивуватися: чинне законодавство надає працівникам міграційної служби відповідні повноваження на перевірку документів у громадян інших країн, натомість іноземці зобов’язані дотримуватися правил перебування в Україні. УДМС в області буде вдячне за інформацію щодо можливих порушень правила в’їзду та перебування в Україні, встановлених для громадян іноземних держав, надану у будь-який спосіб. Конфіденційність гарантується.

Лише в Івано-Франківській області цьогоріч задокументовано 27 фактів незаконного перебування іноземців в Україні. У кожному разі їх притягнуто до адміністративної відповідальності ( штрафні санкції) і зобов’язано покинути територію України.

Управління ДМС в Івано-Франківській області