На Луганщині виявили громадянина України, який незаконно переправляв нелегального мігранта до Російської…

На Луганщині виявили громадянина України, який незаконно переправляв нелегального мігранта до Російської Федерації через державний кордон України

21.03.2019 року о 12-45 годині працівниками УБЗПТЛ ГУ НП України в Луганській області  та Управління ДМС України в Луганській області, під час проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант" було виявлено громадянина України, який організував незаконне  переміщення через державний кордон України  в Російську Федерації, поза пунктом пропуску в районі прикордонного знаку № 655/1 с. Височинівка, Марківського району, Луганської області громадянина Російської Федерації, який незаконно перебував на території України.

Відносно громадянина Російської Федерації  21.03.2019 року співробітниками Марківського РВ УДМС України в Луганській області  складено адміністративний протокол за ст. 203 КУпАП, вирішується питання щодо прийняття рішення про примусове повернення за межі України.  Співробітниками ГУ НП в Луганській області відносно останнього складено адміністративний протокол за ст. 204-1 КУпАП.

Вказаний факт зареєстровано до журналу єдиного обліку та внесені відомості до ЄРДР за скоєння злочину передбаченого ст. 332 КК України - незаконне переправлення осіб через державний кордон України.  

Управління ДМС у Луганській області