УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Вінниччині активно проводиться операція «Мігрант»

На Вінниччині активно проводиться операція «Мігрант»

На Вінниччині активно проводиться операція «Мігрант»

За результатами  роботи УДМС України у Вінницькій області, з 1 січня 2019 року виявлено 82 нелегальних мігранти. Прийнято 80 рішень про примусове повернення, з них 42 рішення виконано. Притягнуто 164 іноземця до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства.

В тому числі, з 1 березня 2019 року за час проведення загальнодержавного оперативно-профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мігрант», УДМС спільно з УСБУ, ГУНП та Державною прикордонною службою, виявлено 39 нелегальних мігрантів, із них стосовно 38 прийняті рішення про примусові повернення до країн походження.      

Всього виявлено 102 правопорушника законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, з них: за порушення вимог ст. 203 Кодексу України про Адміністративні правопорушення - 83 осіб (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні); ст. 2031 КУпАП - 1 осіба (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні);  за ст. 204 КУпАП - 1 особу (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства);  за ст. 205 КУпАП - 16 осіб (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців та осіб без громадянства; за ст. 206 КУпАП - 1 особа (Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг).

Як приклад, у березні в ході проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП України спільно з УДМС у м. Вінниці виявлено громадянина Азейбарджану, відносно якого 20.03.2019 року Вінницьким міським судом винесено рішення про затримку із поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців з метою забезпечення подальшого видворення за межі держави. Відповідно до рішення, 20.03.2018 року нелегальний мігрант 21.03.2019 року поміщений у Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на термін 6 (шість) місяців.

Крім того, міграційною службою виконано 5 рішення про примусове повернення іноземців.

Відносно 9-ти громадян інших країн прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну.

До пункту тимчасового тримання іноземців (ПТПІ) поміщено 2 іноземних громадянина.

У результат вжитих заходів на правопорушників накладено адміністративних штрафів на суму – 181920 грн., з яких стягнуто – 137020 грн.

Управління ДМС у Вінницькій області