В рамках операції мігрант
![В рамках операції мігрант](/assets/cache_image/news/2019/03/4340_724x0_803.jpg)
22 березня 2019 року працівниками Корюківського РС УДМС України в Чернігівській області спільно з співробітниками Корюківського ВП Менського ВП ГУНП в Чернігівській області на території міста Корюківки виявлено та доставлено до підрозділу громадянина Російської Федерації, який порушив правила перебування в Україні, а саме проживає по недійсним документам та своєчасно не подав документи на обмін посвідки на постійне проживання в Україні по досягненню 45-річного віку.
Громадянина Російської Федерації притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП за проживання за недійсними документами на право проживання в Україні з 22.10.2018 та роз’яснено порядок обміну посвідок на постійне проживання в Україні.
Управління ДМС у Чернігівській області