УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Порушників міграційного законодавства виявили в Умані

Порушників міграційного законодавства виявили в Умані

Порушників міграційного законодавства виявили в Умані

Міграційники спільно з правоохоронцями та співробітниками УСБУ під час спільних відпрацювань в м. Умань виявили шістьох громадян Республіки Азербайджан, які працювали у місцевого приватного підприємця. Один із іноземців − нелегальний мігрант. Він перевищив дозволений строк перебування в Україні, але не збирався залишати її територію. Відтак стосовно нього прийнято рішення про примусове повернення та зобов’язано добровільно покинути Україну.

П’ятьом іншим азербайджанцям, які працювали без відповідного дозволу на роботу, доведеться теж раніше повернутися додому – за нехтування міграційним законодавством їм скорочено термін перебування в Україні. Всіх осіб притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП.

Уманчанин, який працевлаштував іноземців, теж відповідатиме перед законом. Працівники міграційної служби Черкащини притягнули громадянина України до відповідальності за ст. 204 КУпАП.

Нагадаємо, що спільні відпрацювання співробітників міграційної служби, поліції та СБУ тривають у межах проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Управління ДМС у Черкаській області