УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Операція «Мігрант» на Одещині

Операція «Мігрант» на Одещині

Операція «Мігрант» на Одещині

26.03.2019 року співробітниками Головного управління ДМС України в Одеській області спільно з УСБУ в Одеській області, управлінням боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Одеській області, ДПСУ в Одеській області на ринку «Привоз» в рамках операції «Мігрант» проведено перевірку дотримання іноземцями та особами без громадянства законодавства України у сфері міграції.

Виявлено 5 порушників міграційного законодавства, яких притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП. У відношенні 3-х нелегальних мігрантів прийняті рішення про примусове повернення в країну походження або третю країну з забороною подальшого в’їзду до України. У відношенні одного нелегального мігранта прийняте рішення про поміщення до ПТПІ з метою ідентифікації та подальшого видворення з України.

В Біляївському районі Одеської області співробітниками Головного управління ДМС України в Одеській області спільно з співробітниками НП в Одеській області та працівниками Головного управлінням Держпраці в Одеській області виявлено 12 громадян Молдови, які працювали на будівництві автозаправки без відповідних дозволів, передбачених законодавством України.

Відносно даних іноземців прийнято рішення про скорочення строку перебування на території України. Того ж дня рішення були виконані, громадян Молдови було повернуто до їх Батьківщини.

Головне управління ДМС в Одеській області