УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У Львівській області проведено навчання з працівниками територіальних підрозділів з питань набуття…

У Львівській області проведено навчання з працівниками територіальних підрозділів з питань набуття та прийняття до громадянства України

У Львівській області проведено навчання з працівниками територіальних підрозділів з питань набуття та прийняття до громадянства України

28 березня 2019 року начальником відділу еміграції, громадянства та реєстрації Головного управління ДМС у Львівській області Дзядик Вірою Антонівною проведено семінар-навчання з відповідальними по даному напрямку роботи працівниками територіальних підрозділів.

Темою даного заходу була: «Оформлення справ про прийняття до громадянства України відповідно до ст. 9 та набуття громадянства України відповідно до ст. 8 ЗУ «Про громадянство України».

Також на виконання рішення Колегії ДМС України від 15.02.2019року, № 1/КС проаналізовано найпоширеніші причини повернень матеріалів справ з питань громадянства на доопрацювання та найпоширеніші помилки, які допускаються про прийнятті документів.

На завершення Віра Антонівна наголосила працівникам на дослідженні документів, які надаються заявниками, з метою виявлення ознак їх підроблення та неухильному дотриманні вимог чинного законодавства.

Головне управління ДМС у Львівській області