УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Для керівників територіальних підрозділів Міграційної служби Полтавщини проведено семінар на тему:…

Для керівників територіальних підрозділів Міграційної служби Полтавщини проведено семінар на тему: «Підготовка та прийняття управлінських рішень»

Для керівників територіальних підрозділів Міграційної служби Полтавщини проведено семінар на тему: «Підготовка та прийняття управлінських рішень»

12 вересня у холі Управління проведено навчання державних службовців категорії Б Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області  за програмою тематичного короткострокового семінару «Підготовка та прийняття управлінських рішень».

Навчальний захід розпочався з позитиву, керівник Управління Сергій Шостак урочисто вручив Подяки від редакційної колегії Всеукраїнської інформаційно-аналітичної газети «Міграція». Відзнаки за плідну співпрацю отримали керівники Автозаводського РВ у м. Кременчуці Олена Коль, Крюківського РВ у м. Кременчуці Олена Твердоступ, Миргородського МРВ Марія Литвишко та Горішньоплавнівського МВ Ольга Карпенко.   

Відкриття семінару розпочали вступним словом начальник Управління Сергій Шостак та Юлія Рябцева, заступник директора – начальник навчально-організаційного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Заняття провела Анжеліка Яценко, практикуючий психолог, викладач Полтавського ЦППК, кандидат психологічних наук. Семінар пройшов в позитивному настрої у вигляді тренінгу із застосуванням цікавих ситуаційних завдань за участю присутніх.

Після завершення навчання слухачі семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Управління ДМС у Полтавській області