У Черкасах узагальнили результати роботи за березень

У Черкасах узагальнили результати роботи за березень

У Черкасах узагальнили результати роботи за березень

В Управлінні ДМС України в Черкаській області узагальнили результати роботи за березень. Нарада за участі керівників територіальних підрозділів вже традиційно пройшла на чолі з начальником Управління І. В. Шапраном.

Детально проаналізовано питання належного виконання працівниками посадових обов’язків у районних відділах та секторах. Зокрема зазначено, що одними з основних обов’язків державних службовців є забезпечення в межах наданих повноважень ефективного виконання завдань і функцій державних органів та сумлінне і професійне виконання своїх посадових обов’язків.

Начальник УДМС України в Черкаській області І. В. Шапран зауважив, що успіх роботи міграційної служби Черкащини залежить від кожного працівника без виключення. Адже колектив уособлює механізм, найважливішою рисою якого має бути досягнення поставленої мети та конкретних цілей. Окрім цього, керівник подякував колегам за злагоджену роботу 31 березня. Всі підрозділи міграційної служби працювали для видачі паспортів громадян України у формі картки. Як результат – ще 99 черкащан змогли реалізувати виборче право.

Управління ДМС у Черкаській області