УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Територіальні підрозділи Головного управління ДМС України в Донецькій області видаватимуть готові…

Територіальні підрозділи Головного управління ДМС України в Донецькій області видаватимуть готові паспортні документи у переддень та день виборів - 20 та 21 квітня!

Територіальні підрозділи Головного управління ДМС України в Донецькій області  видаватимуть готові паспортні документи у переддень та день виборів - 20 та 21 квітня!

Інформуємо мешканців Донецького регіону, що для сприяння громадянам у реалізації виборчого права під час повторного голосування на виборах Президента України територіальні підрозділи міграційної служби області 20 та 21 квітня 2019 року (субота та неділя) видаватимуть виготовлені паспорти громадянина України у формі картки.

Так, у суботу 20 квітня територіальні підрозділи працюють згідно регламенту, 21 квітня - з 08:00 до 20:00 години, тож забрати готовий паспорт можна буде безпосередньо у день виборів.

Запрошуємо мешканців Донецької області, котрі раніше подали документи на оформлення паспорта громадянина України у формі картки, звертатися до територіальних підрозділів за місцем реєстрації проживання для своєчасного отримання паспортного документа.

Нагадуємо, що перевірити стан оформлення паспорта можна на офіційному веб-сайті ДМС України за посиланням:

https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html 

Додатково інформуємо, що згідно із роз’ясненням ЦВК України (від 27.12.18 року №268) для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях громадянам України не потрібно подавати жодних додаткових документів, окрім паспорта у формі ID-картки або ж паспорта у формі книжечки, адже ці обидві форми документа є рівнозначними та самодостатніми.

Головне управління ДМС у Донецькій області