УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Більше двох сотень ID-карток видали міграційники Тернопільщини напередодні та у день другого туру…

Більше двох сотень ID-карток видали міграційники Тернопільщини напередодні та у день другого туру виборів

Більше двох сотень ID-карток видали міграційники Тернопільщини напередодні та у день другого туру виборів

Отримати готові  паспорти у формі ID-картки в останні дні перед другим туром виборів Президента активно закликали тернополян міграційники. Чимало краян скористалися з цієї поради і таки змогли проголосувати.

Так, у самий день виборів у підрозділи міграційної області для отримання документів звернулися 32 громадян, серед яких і пані Тетяна. Жінка нещодавно приїхала з Італії і одразу подала заяву на оформлення ID-картки. Отримувати документ не поспішала, бо планувала голосувати із закордонним паспортам, та вже на дільниці їй пояснили, що бюлетень можуть видати лише за наявності паспорта громадянина України. Отож, в неділю по обіді тернополянка звернулася в міський відділ міграційної служби, де отримала готову ID-картку, і до закриття виборчої дільниці змогла проголосувати.

В останній тиждень перед другим туром виборів підрозділи міграційної служби області видали близько восьми сотень ID-карток та здійснили майже двісті вклейок фотокарток у паспорт громадянина України у вигляді книжечки. Найактивніше готові документи отримували на Чортківщині та у Тернополі.

Управління ДМС у Тернопільській області