УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Напередодні та у дні голосування на виборах Президента України житомиряни отримали виготовлені…

Напередодні та у дні голосування на виборах Президента України житомиряни отримали виготовлені ID-паспорти

Напередодні та у дні голосування на виборах Президента України житомиряни отримали виготовлені ID-паспорти

Усі територіальні підрозділи Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області, як у день голосування першого туру виборів Президента України – 31 березня, так і другого туру – 21 квітня, працювали у черговому режимі та надавали громадянам відповідні адміністративні послуги з видачі готових паспортних документів, забезпечуючи тим самим реалізацію виборчого права українців.

Лише за чотири дні – 30, 31 березня та 20, 21 квітня – територіальними підрозділами УДМС було видано 572 паспорти громадянина України у вигляді ID-картки, до чергування у цей період було залучено 132 працівника.

Загалом, з початку року у територіальних підрозділах міграційної служби Житомирщини оформили паспорт громадянина України у вигляді ID – картки більше 16 тисяч мешканців області та майже 30 тисяч – паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Нагадуємо, що перевірити стан оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки можна на сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Управління ДМС у Житомирській області