УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Черкащині іноземні студенти вирішили підзаробити

На Черкащині іноземні студенти вирішили підзаробити

На Черкащині іноземні студенти вирішили підзаробити

У м. Ватутіне міграційники Звенигородського РВ УДМС України в Черкаській області спільно з правоохоронцями виявили 10 громадян Туркменістану, які працювали без відповідного дозволу на роботу. Після перевірки законності перебування на території України встановлено, що всі молодики документовані посвідками на тимчасове проживання, оскільки прибули в Україну з метою навчання. Всі 10 громадян Туркменістану є студентами одного із закладів вищої освіти м. Умань. Іноземні здобувачі освіти знехтували міграційним законодавством України, вирішивши підзаробити. Всі порушники відповідатимуть перед законом за ст. 203 КУпАП, що передбачає накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі вирішується питання про притягнення до відповідальності роботодавця за ст. 204 КУпАП, що передбачає накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зазначимо, що іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну з метою навчання, посвідка видається на період навчання, який визначається наказом закладу освіти про встановлення періодів навчання для іноземних студентів.

Управління ДМС у Черкаській області