УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Операція "Мігрант" на Хмельниччині: ще 2-х іноземців примусово видворено за межі країни

Операція "Мігрант" на Хмельниччині: ще 2-х іноземців примусово видворено за межі країни

Операція

На території області триває активна фаза цільових профілактичних заходів під умовною назвою "Мігрант", мета яких полягає у виявленні порушників міграційного законодавства та притягненні їх до відповідальності.

Під час відпрацювання заходів працівниками Міграційної служби разом із представниками правоохоронних органів виявлено 2-х іноземців-громадян Російської Федерації та Азербайджану, які не виконали попередньо прийняте рішення про примусове повернення у встановлений законодавством термін.

Враховуючи обставини справи, судами Хмельницької області відносно порушників міграційного законодавства прийняті рішення про затримання та поміщення їх до ПТПІ терміном на 6 місяців, а після проведення процедури ідентифікації зазначених осіб - примусово видворити за межі країни. З метою виконання рішень суду, 23 квітня громадянина Азербайджану у супроводі працівників Міграційної служби та правоохоронних органів примусово видворено до країни походження через ОКПП "Київ" Бориспіль та на підставі ст.30 ЗУ" Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" заборонено в'їзд в Україну терміном на 5 років.

Разом з тим, 24 квітня громадянина Російської Федерації примусово видворено за межі країни через державний кордон ПП"Сеньківка" із подальшою забороною в'їзду в Україну строком на 8 років.

Управління ДМС у Хмельницькій області