УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Буковині примусово повернуть громадян Молдови та Гани

На Буковині примусово повернуть громадян Молдови та Гани

На Буковині примусово повернуть громадян Молдови та Гани

Трьох громадян Молдови, які перевищили терміни перебування на території України та ухилялися від своєчасного виїзду, виявили працівники Кельменецького РВ УДМС у Чернівецькій області спільно зі співробітниками Кельменецького ВП ГУНП у Чернівецькій області в рамках операції «Мігрант». Іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності та застосовано адмін-стягнення в розмірі 4000, 1800 та 1700 грн. 

Щодо двох порушників прийнято рішення про примусове повернення. Стосовно третього, який не виконав прийняте стосовно нього раніше рішення про примусове повернення, готуються матеріали для подання судового позову про примусове видворення.

За аналогічне порушення працівниками Чернівецького МВ спільно зі співробітниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС у Чернівецькій області притягнуто до адміністративної відповідальності громадянина Гани. Іноземець сплатив штраф в розмірі 2 тис. грн. Стосовно нього також прийнято рішення про примусове повернення.

Управління ДМС у Чернівецькій області