УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Тернопільщині виявили 10 порушників міграційного законодавства

На Тернопільщині виявили 10 порушників міграційного законодавства

На Тернопільщині виявили 10 порушників міграційного законодавства

В ході профілактичних заходів «Мігрант» в Почаєві виявили 10 іноземців-порушників. Дев’ятеро  із них -  громадяни Молдови, які є родичами між собою, та один громадянин Узбекистану.

Родинний підряд із Молдови, де наймолодшому ще немає дев’ятнадцяти, а найстаршому – близько п’ятдесяти років, торгував на ринку в Почаєві, де їх і виявили під час відпрацювань міграційники. З’ясувалося, що в Україну вони в’їхали у рамках безвізового режиму, а відтак  легально могли перебувати тут впродовж 90 днів. Після завершення дозволено строку іноземці не виїхали з території нашої держави. Під час перевірки також стало відомо, що ці громадяни вже не одноразово приїжджали в Україну, а для очищення міграційної історії вдавались до заміни паспортів у себе на батьківщині, - про це повідомив т.в.о. начальника Кременецького відділу УДМС України в Тернопільській області Дмитро Ковальчук.

Довше дозволеного часу перебував в Україні і громадянин Узбекистану, якого також виявили на території Кременецького району.

Щодо усіх іноземців складено адміністративні протоколи за статтею 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) та прийнято рішення про їх примусове повернення в країну походження. Також кожен з порушників сплатив штраф у розмірі 1700 грн.

Управління ДМС у Тернопільській області