УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Ще 2-х порушників міграційного законодавства виявлено на Хмельниччині під час відпрацювання профілактичних…

Ще 2-х порушників міграційного законодавства виявлено на Хмельниччині під час відпрацювання профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»

Ще 2-х порушників міграційного законодавства виявлено на Хмельниччині під час відпрацювання профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»

З 16 березня по 31 травня поточного року по всій території України здійснюються цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», з метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України та притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.

Під час відпрацювання, працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління разом із працівниками Управління патрульної поліції м. Хмельницького виявлено 2-х іноземців- громадян Азербайджану, які не мали при собі жодних документів, що підтверджують законність перебування на території держави .

Під час здійснення перевірки з’ясувалось, що один із вищезазначених іноземців відбував покарання на території України за вчинення кримінального правопорушення згідно ч.2 ст.186 ККУ.

Хмельницьким міськрайонним судом задоволено адміністративний позов УДМС відносно неврегульованого мігранта щодо затримання його строком на 6 місяців із поміщенням до Волинського ПТПІ з метою проведення процедури ідентифікації та після її завершення - в примусовому порядку видворити за межі країни.

Разом з тим, іншого порушника міграційного законодавства притягнено до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 КУпАП, накладено штраф у розмірі 1700грн та прийнято рішення щодо примусового повернення до країни походження у встановлений термін із подальшою забороною в’їзду на територію України терміном на 3 роки.

Варто зазначити, що з початку проведення профілактичних заходів на території області виявлено 125 порушників міграційного законодавства, з них – 55 незаконних мігрантів. До адміністративної відповідальності за ст.203 КУпАП притягнено - 105 осіб, за ст.204 КУпАП- 2 особи, за ст.205 КУпАП - 17 осіб, за ст.206 КУпАП- 1 особа та стягнено штрафів на користь держави у розмірі 180 тисяч гривень.

Керуючись Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» відносно 49 осіб прийнято рішення про примусове повернення за межі України, відносно 6 осіб прийнято рішення про примусове видворення та стосовно 11 осіб прийнято рішення про заборону в’їзду на територію України строком від 3 до 5 років.

Організація роботи по запобіганню нелегальній міграції залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності ДМС України та знаходиться на постійному контролі керівництва УДМС України в Хмельницькій області.  

Управління ДМС у Хмельницькій області