УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

В Запорізькому аеропорту виявили гравців «NBA», які порушили міграційне законодавство

В Запорізькому аеропорту виявили гравців «NBA», які порушили міграційне законодавство

В Запорізькому аеропорту виявили гравців «NBA», які порушили міграційне законодавство

Завдяки спільній оперативній співпраці між прикордонниками та міграційною службою, в Запорізькому аеропорту були виявлені три громадянина США, які перевищили термін перебування в Україні.

Коли під час паспортного контролю прикордонники виявили, що американці незаконно знаходяться на  території нашої держави, оперативно повідомили про це працівників міграційної служби Шевченківського РВ у місті Запоріжжя УДМС України в Запорізькій області.

Міграційники терміново виїхали до аеропорту, де з’ясували, що громадяни Америки 1990, 1992 та 1994 року народження спортсмени, гравці Національної баскетбольної асоціації (NBA) приїхали в Україну ще восени минулого року в гості до друзів, щоб по вболівати за місцеві баскетбольні команди.

Громадяни Сполучених Штатів після того, як сплив тримісячний термін їх візиту замість того, щоб виїхати, порушуючи законодавство,  залишилися в країні. Спортсмени переїжджали з області в область, а останні кілька місяців жили в Запоріжжі.

Під час посадки на рейс Запоріжжя-Стамбул відносно порушників міграційного законодавства спеціалістами Шевченківського РВ було складено адміністративні протоколи за ч.1 ст.203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) з загальним штрафом 5100 грн та прийняті рішення про їх примусове повернення з України.

Управління ДМС у Запорізькій області