УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Буковині від початку року до адмін-відповідальності притягнуто 167 іноземців та осіб без громадянства

На Буковині від початку року до адмін-відповідальності притягнуто 167 іноземців та осіб без громадянства

На Буковині  від початку року до адмін-відповідальності притягнуто 167 іноземців та осіб без громадянства

Звертаємо увагу іноземних громадян та осіб без громадянства, що за порушення правил перебування на території України передбачена адміністративна відповідальність.

Так, згідно вимог статті 203 КУпАП, проживання без дозвільних документів, за недійсними документами або документами, термін дії яких сплив, працевлаштування без відповідного дозволу, недодержання встановленого порядку пересування і зміни місця проживання, ухилення від виїзду з України після закінчення терміну перебування, порушення правил транзитного проїзду через територію України тощо тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає від 1700 до 5100 грн. відповідно.

Нагадуємо також, що самостійно розрахувати дату виїзду з країни можна за допомогою онлайн-сервісу «Міграційний калькулятор».

Довідково:

Станом на 1 травня 2019 року на території Чернівецької області за ст. 203 КУпАП притягнуто до адміністративної відповідальності 167 іноземців та осіб без громадянства, з них зусиллями працівників Чернівецького  МВ УДМС у Чернівецькій області – 59 осіб.

Управління ДМС у Чернівецькій області