За порушення міграційного законодавства оштрафовано 63 буковинця

За порушення міграційного законодавства оштрафовано 63 буковинця

Звертаємо увагу буковинців, що КУпАП передбачена відповідальність за ряд адміністративних правопорушень, яких можуть припускатися громадяни України у правових взаєминах з іноземцями.  

Так, стаття 204 КУпАП («Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів») передбачає штраф у розмірі 1700-3400 грн.

У разі порушення законодавства щодо допуску іноземців до праці без укладання трудового договору роботодавцеві також доведеться сплатити штраф у розмірі понад 125 тис. грн. Штрафи передбачені і за провадження господарської діяльності без державної реєстрації та несплату податків.

Стаття 205 КУпАП («Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства») передбачає штраф у розмірі 340-680 грн.

Стаття 206 КУпАП («Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг») – штраф у розмірі 5100-8500 грн.

Довідково:

Від початку року працівниками УДМС у Чернівецькій області притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 204 КУпАП  3-х громадян України,  за ст. 205 КУпАП – 45 осіб, за ст. 205 КУпАП – 15. З них на території Чернівців – 3, 7 та 4 особи відповідно.

Управління ДМС у Чернівецькій області