На Буковині 2,5 тисячі іноземців та ОБГ документовані посвідками на тимчасове проживання

На Буковині 2,5 тисячі іноземців та ОБГ документовані посвідками на тимчасове проживання

Нагадуємо буковинцям, що з 10-го вересня 2018 року іноземців та осіб без громадянства документують посвідками на тимчасове проживання в Україні з безконтатним електронним носієм.

Подібно до паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, «біометрична» посвідка за розміром не перебільшує звичайну банківську картку та більш захищена, ніж документ у вигляді книжечки.

Детальніше щодо умов оформлення посвідки на тимчасове проживання – на сайті ДМС України за посиланням:https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozemcziv/oformlennya-posvidki-na-timchasove-prozhivannya.html

Довідково:

Станом на 1 травня 2019 року в УДМС у Чернівецькій області оформлено 211  посвідок на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства.

Серед них, переважно, іноземцям, які прибули в Україну з метою  возз’єднання сім’ї з громадянином України – 116 осіб;

Також  посвідки видано на підставі:

  • працевлаштування – 27;
  • проповідування релігійних віровчень, виконання релігійних обрядів чи іншої канонічної діяльності за  запрошенням  релігійних організацій – 25;
  • культурної, наукової та освітньої діяльності – 1;  
  • навчання – 37;
  • здійснення волонтерської діяльності -1
  • возз’єднання сім’ї з іноземцями – 4.

Загалом, в Чернівецькій області зареєстровано 2535 іноземців та осіб без громадянства, які документовані посвідками на тимчасове проживання.

Управління ДМС у Чернівецькій області