УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

В Кременчуцькій виправній колонії (№ 69) засуджені отримали ID-паспорти

В Кременчуцькій виправній колонії (№ 69) засуджені отримали ID-паспорти

В Кременчуцькій виправній колонії (№ 69) засуджені отримали ID-паспорти

На днях, у державній установі "Кременчуцька виправна колонія (№69)" дев'ять засуджених отримали паспорти громадянина України у формі ID-картки.
Перебуваючи за гратами, засуджені не мають можливості самостійно вирішувати питання, пов’язані з отриманням та відновленням основного документа, що підтверджує особу та належність до громадянства України.

Тому, Крюківським районним відділом у м.Кременчуці УДМС України в Полтавській області спільно з адміністрацією установи вживаються заходи, спрямовані на документування осіб, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Так, в рамках "Всеукраїнського тижня права", начальником підрозділу міграційної служби Оленою Твердоступ було доведено засудженим порядок документування біометричними документами, що сприяло зацікавленості та бажанню багатьох засуджених оформити основний документ.

Завдяки такій співпраці з початку року оформлено та видано 14 ID-паспортів, з них 5 отримали паспорт здійснивши за бажанням обмін паспорта у вигляді книжечки.

Отримання паспортів особами, позбавленими волі – це надзвичайно важливий крок на шляху відновлення в статусі повноправних громадян держави.

Управління ДМС у Полтавській області