УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційна служба Херсонщини виявляє іноземців-порушників міграційного законодавства

Міграційна служба Херсонщини виявляє іноземців-порушників міграційного законодавства

Міграційна служба Херсонщини виявляє іноземців-порушників міграційного законодавства

З 1 березня 2019 на всій території України розпочато проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», метою яких є запобігання та протидія неврегульованій міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері. Щоденно  на Херсонщині співробітники міграційної служби спільно з іншими правоохоронними органами  здійснюють перевірки продуктових та речових ринків, торгових майданчиків, вокзалів, автостанцій, закладів швидкого харчування.

На 8 травня за результатами проведених заходів співробітники УДМС у Херсонській області склали 293 адміністративних протоколів, накладено штрафів на більш ніж 484 тисячі гривень.

Найбільше адмінпротоколів складено за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та невиконання ними рішень про заборону в’їзду на територію держави.

Виявлені 78 іноземців-порушників міграційного законодавства, відносно яких прийняте рішення про примусове повернення. Прийняті 8 рішень про заборону в’їзду в Україну. Відносно 2 іноземців прийняті рішення про скорочення строку перебування в Україні.  Прийняті 3 рішення про примусове видворення за межі України іноземних громадян  та осіб без громадянства за порушення строків перебування в нашій країні, яких було поміщено в Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців.

Заходи "Мігрант" триватимуть до 31 травня 2019 року.

Управління ДМС у Херсонській області