УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Для забезпечення адміністративного видворення іноземців-правопорушників працівники міграційної…

Для забезпечення адміністративного видворення іноземців-правопорушників працівники міграційної служби супроводжують їх до державного кордону

Для забезпечення адміністративного видворення іноземців-правопорушників працівники міграційної служби супроводжують їх до державного кордону

#Безпечна_міграція: Міграційна служба Івано-Франківщини забезпечила виконання судових рішень про примусове видворення з України двох іноземців – громадянина Республіки Камерун і громадянина Федеративної Республіки Нігерія, кожен з яких не тільки порушив термін перебування в нашій країні, але й ухилявся від виконання попередніх судових рішень про примусове повернення на африканський континент. Наприкінці квітня під час проведення профілактичних заходів працівники міграційної служби виявили іноземців-правопорушників в Івано-Франківську.

Обидвох колишніх студентів було  поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України. А щойно вирішилися питання з придбанням квитків, неврегульованих мігрантів доправили до міжнародного аеропорта Львова, звідки вони авіарейсом вилетіли додому. Найближчих 5 років камерунцю і нігерійцю заборонено в’їзд в Україну.

У цьому році працівники міграційної служби на території Івано-Франківської області виявили понад 70 іноземців-правопорушників, стосовно яких у подальшому було прийнято рішення про примусове повернення або ж примусове видворення за межі України. 10 іноземців очікували депортацію у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Насьогодні 6 осіб вказаної категорії примусово видворені з України, щодо решти осіб триває підготовка до забезпечення їх адміністративного видворення.

Управління ДМС в Івано-Франківській області