УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У міграційній службі Кіровоградщини роз'яснювали міграційні правила іноземним студентам та представникам…

У міграційній службі Кіровоградщини роз'яснювали міграційні правила іноземним студентам та представникам адміністрацій ВНЗ

У міграційній службі Кіровоградщини роз'яснювали міграційні правила іноземним студентам та представникам адміністрацій ВНЗ

Необхідність зустрічі у такому форматі, щоб у чергове нагадати про дотриманням законодавства про правовий статус іноземців виникла через те, що за період з 16 березня, поки триває операція "Мігрант", до адміністративної відповідальності притягнено 15 посадових осіб навчальних закладів (ст. 204 КУпАП) за порушення порядку прийняття на навчання іноземців та осіб без громадянства та на 30 студентів-іноземців складено адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України (ч. 1 ст. 203 КУпАП).

Запросили до розмови представників Донецького національного медичного університету, Льотної академії Національного авіаційного університету, Центрального національного технічного університету та студентів цих ВНЗ. Наразі на Кіровоградщині освіту здобуває 1326 громадян з 68 країн світу.

Заступник начальника Управління - начальник відділу у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Кіровоградській області Олександр Хмельницький наголосив на необхідності оперативного обміну інформацією з адміністраціями ВНЗ про зарахованих студентів, а особливо важливо вчасно отримувати інформацію про іноземців, які відраховані з ВНЗ або без поважних причин припинили навчання, або зникли з місця проживання. Олександр Хмельницький закликав представників начальних закладів докладати зусиль, щоб відраховані студенти своєчасно здавали посвідки на тимчасове проживання і протягом 7 днів залишали державу аби не поширювалось таке явища, як нелегальна міграція.

Завідувач сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства УДМС Інна Луньова нагадала студентам-іноземцям основні міграційні правила: законні підстави перебування в Україні, вимоги міграційного законодавства щодо оформлення документів на проживання та розповіла про наслідки порушення правил перебування в Україні: від сплати штрафу (нині мінімальний штраф становить 1700 грн.) та примусового повернення на батьківщину до примусового видворення з України із забороною в'їзду.

Управління ДМС у Кіровоградській області