Урочистою ходою до Кобзаря
![Урочистою ходою до Кобзаря](/assets/cache_image/news/2019/05/4801_724x0_803.jpg)
22 травня – день перепоховання праху Т. Г. Шевченка. Сьогодні минає 158-ма річниця. У цей день біля Чернечої гори у Каневі багатолюдно. Здавна Чернечу гору називають Тарасовою. До неї з різних куточків України приїжджають співвітчизники аби віддати шану поету, який прожив рівно 47 років.
Щорічно долучаються до заходів і міграційники. Урочистою ходою пройшли останнім шляхом Кобзаря − від Успенської церкви до Чернечої гори. Поклали квіти до могили Кобзаря, а священнослужителі відслужили молебень.
Управління ДМС у Черкаській області