УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Буковині оштрафовано громадян Італії, Азербайджану та Пакистану

На Буковині оштрафовано громадян Італії, Азербайджану та Пакистану

На Буковині оштрафовано громадян Італії, Азербайджану та Пакистану

Громадян Італії, Азербайджану та Пакистану, які не додержувалися встановленого порядку пересування та зміни місця проживання в Україні, виявили працівники Новоселицького РВ та Чернівецького МВ спільно зі співробітниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС у Чернівецькій області в рамках операції «Мігрант».

Громадяни Італії та Пакистану зокрема не зареєстрували вчасно реєстрацію місця проживання, громадянин Азербайджану працював продавцем без відповідного дозволу на працевлаштування.

Усіх порушників притягнуто до  адміністративної відповідальності  за ч. 1 ст. 203 КУпАП та оштрафовано  на 3,  1,7 та 1,7 тис.  грн. відповідно.

Водночас у Новоселиці за невжиття заходів до своєчасної реєстрації гостя з Італії за ст. 205 КУпАП притягнуто до адміністративної відповідальності громадянку України. Жінку оштрафовано на 510 грн.

Також у Чернівцях за ст. 204 КУпАП притягнуто до адміністративної відповідальності роботодавця громадянина Азербайджану. На громадянку України накладено адмін-стягнення в розмірі 1700 грн.

Управління ДМС у Чернівецькій області