Випускники на Рівненщині отримали свої перші ID-картки
![Випускники на Рівненщині отримали свої перші ID-картки](/assets/cache_image/news/2019/05/4870_724x0_803.jpg)
30 травня випускники Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1, що у Рівненському районі, отримували свій перший паспорт громадянина України – ID-картку.
На урочистості, з нагоди випускного свята, запросили міграційників Управління ДМС області.
Керівник сектору УДМС Олександр Власиневич побував на святі та урочисто вручив ID-картки юним випускникам.
«В час, коли Україна рухається європейським курсом, наша держава успішно переходить на електронне урядування. Ці переваги відчуєте ви, сучасна молодь! ID-картка – сучасний інструмент вашої ідентифікації у сучасному майбутньому!» - наголосив пан Власиневич.
Управління ДМС у Рівненській області