«Рівне – місто щасливих дітей!» - довели Рівненські міграційники
![«Рівне – місто щасливих дітей!» - довели Рівненські міграційники](/assets/cache_image/news/2019/06/4878_724x0_803.jpg)
1 червня працівники Рівненського міського відділу УДМС взяли участь у благодійному святі заради збору коштів для хірургічного обладнання у Рівненську обласну лікарню.
Цікавинки для дітей та гостей міста приготували міграційники: інформативні буклети, конкурси для дітей, сюрпризи та розважальні ігри.
Чимало організацій та християнських місій взяли участь у благодійності, приуроченій до Дня захисту дітей. Зокрема - благодійний фонд «Скарбниця Надії», з яким, в рамках надання посильної допомоги діткам, співпрацює УДМС України в Рівненській області.
Ми працюємо заради щасливого майбутнього наших дітей. Плануємо й надалі продовжувати інформативно-роз`янювальну роботу служби з цією шляхетною метою.
Управління ДМС у Рівненській області