УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

65 незаконних мігрантів і 300 тисяч гривень штрафів – результат профілактичних заходів «Мігрант»…

65 незаконних мігрантів і 300 тисяч гривень штрафів – результат профілактичних заходів «Мігрант» на Тернопільщині

65 незаконних мігрантів і 300 тисяч гривень штрафів –  результат профілактичних заходів «Мігрант» на Тернопільщині

Нагадаємо, з 1 березня по 31 травня на території усієї України тривали цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант». Про їх результати на території області повідомили в Управлінні міграційної служби.

Увесь цей час міграційники разом із правоохоронцями активно перевіряли місця можливого перебування, проживання чи працевлаштування іноземців як на території обласного центру, так і в районах. Під час однієї з таких перевірок на Кремениччині виявлено одразу 9 громадян Республіки Молдова, які незаконно знаходились на території України. Примітно, що усі вони були родичами. Щодо порушників прийнято рішення про примусове повернення з України, яке вони уже виконали.

  • Загалом за час проведення заходів виявлено 65 іноземців, які перебували на території України нелегально. Щодо 63 осіб прийнято рішення про примусове повернення в країну походження, одного іноземця на виконання рішення суду видворено за межі України, ще одного поміщено в пункт тимчасового перебування іноземців, де він очікуватиме видворення, - повідомили в Управлінні ДМС України в Тернопільській області.

Також майже 200 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, як іноземців, так і українців, які сприяли іноземним громадянам у скоєнні даних правопорушень. Загальна сума накладених штрафів становить без малого 300 тисяч гривень.

Попри завершення профілактичних заходів, робота з протидії нелегальній міграції триватиме й надалі.

Управління ДМС у Тернопільській області