Отримати послуги і комфортно, і безпечно
![Отримати послуги і комфортно, і безпечно](/assets/cache_image/news/2019/06/4928_724x0_803.jpg)
До підрозділів Міграційної служби щодня приходять сотні людей для оформлення документів. Ми прагнемо підвищити якість надання адміністративних послуг, забезпечити зручні і доступні умови їх отримання. А ще − постійно дбаємо про безпеку громадян, тому систематично проходимо інструктажі з пожежної безпеки. Засвоєні знання дозволять міграційникам зорієнтуватися у разі виникнення надзвичайної ситуації та убезпечити життя відвідувачів і своїх колег.
Фахівці Уманського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області перевірили знання з протипожежного інструктажу уманських міграційників аби оформлюючи біометричні документи ви почувалися в безпеці.
Управління ДМС у Черкаській області