УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Керівник Міграційної служби Вінниччини виступив на радіо

Керівник Міграційної служби Вінниччини виступив на радіо

Керівник Міграційної служби Вінниччини виступив на радіо

Борис Наливайко провів  інтерв’ю у прямому ефірі на радіо «Місто над Бугом» та повідомив, що у всіх без виключення 32 територіальних підрозділах встановлено робочі станції та запроваджено процес оформлення і видачі паспортів громадян України у вигляді ІD-карток та закордонних паспортів з безконтактним електронним носієм.

Також доведено, що паспорт у вигляді книжечки виготовити вже не можливо. Громадянам оформляється лише паспорт у вигляді ID-картки!

Доведено про кількість паспортів громадянина України, які оформлені за три останніх роки.

Крім цього, начальник УДМС довів слухачам про подорожчання вартості паспорта у вигляді ІД-картки та закордонного паспорта з 1 липня поточного року.    

Повідомлено, що в області працюють 9 ЦНАПів для оформлення паспортних документів, а це у м.Вінниці, м.Бар, м.Жмеринка, м.Калинівка, м.Козятин, м.Немирів, с.Агрономічне, с.Джулинка, та с.Якушинці.   

Слухачів поінформовано, що за надані адміністративні послуги підрозділами УДМС, до місцевих бюджетів області за 5 місяців надійшло понад 14 млн. 940 тис. грн., а також  державного мита на суму понад  316 тис. гривень. 

Борис Наливайко звернувся до громадян та повідомив про необхідність завчасно потурбуватися про оформлення паспорта, якщо він втрачений, викрадений, при цьому врахувати терміни його виготовлення.

Якщо паспорти оформлені, але ще не отримані рекомендовано заздалегідь з’явитися до підрозділів міграційної служби та отримати свої паспорти. Не зволікати та не відкладати оформлення чи їх отримання. Адже без паспорта громадянин не матиме змоги здійснити своє волевиявлення під час дострокових виборів до Верховної Ради! 

Крім цього, слухачів поінформовано про вимоги постанови ЦВК № 268 від 27.12.2018 року, зокрема повідомлено, що виборець включений до списку виборців, має можливість реалізувати право голосу на виборах шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення паспорта громадянина України. Паспорт – є основною підставою для реалізації права голосу  у  виборах, він може бути у вигляді паспортної книжечки або ж у вигляді  ID-картки.

Управління ДМС у Вінницькій області