УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

До уваги мешканців Донецького регіону!

До уваги мешканців Донецького регіону!

До уваги мешканців Донецького регіону!

Звертаємо увагу мешканців Донецького регіону на те, що 24 квітня поточного року Урядом ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватись після 01 липня 2019 року.

Відповідно до внесених змін, з 01 липня 2019 року нові суми адміністративного збору складатимуть:

  • при оформленні  паспорт громадянина України у вигляді ID-картки (до 20 робочих днів) - 345 гривень, раніше 279 гривень. Оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки (до10 робочих днів) - 471 гривню, раніше 366 гривень.
  • при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон (до 20 робочих днів) – 682 гривень, раніше 557, 32 гривень. Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав) - 1034 гривень, раніше 810,32 гривень.

Відповідно до ст.20 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують її особу чи її спеціальний статус», гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 01 січня календарного року. При цьому кошти, отримані як частина адміністративного збору спрямовуються до місцевих бюджетів.

Більше інформації можна отримати за телефоном гарячої лінії: (06273) 6-40-12.

Головне управління ДМС у Донецькій області