Сьогодні, 20 червня, - Всесвітній день біженців
![Сьогодні, 20 червня, - Всесвітній день біженців](/assets/cache_image/news/2019/06/4990_724x0_803.jpg)
Біженцем є іноземець, який не може повернутися до своєї країни через серйозний ризик для життя чи свободи.
У вересні 2013 року за сприяння колишнього міського голови Володимира Гройсмана було відкрито сектор по роботі з біженцями та соціальної інтеграції УДМС в області.
На сьогоднішній день в Управлінні Державної міграційної служби області зареєстровано 38 біженців із 10 країн світу , а також 24 особи, які визнані особами, які потребують додаткового захисту.
Управління ДМС у Вінницькій області