УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Керівник Міграційної служби Вінниччини виступив на телеканалі «UA: Вінниця»

Керівник Міграційної служби Вінниччини виступив на телеканалі «UA: Вінниця»

Керівник Міграційної служби Вінниччини виступив на телеканалі «UA: Вінниця»

Борис Наливайко надав інтерв’ю у прямому ефірі на телеканалі «UA: Вінниця» та повідомив що таке біометричні документи, для чого вони потрібні та їх переваги для громадян.

Крім того, начальник УДМС у Вінницькій області довів до глядачів, що у всіх без виключення 32 територіальних підрозділах встановлено робочі станції та запроваджено процес оформлення і видачі паспортів громадян України у вигляді ІD-карток та закордонних паспортів з безконтактним електронним носієм. 

Також проінформовано, що паспорт у вигляді книжечки виготовити вже не можливо. Громадянам оформляється лише паспорт у вигляді ID-картки!

Але основною метою даного інтерв’ю було наголошення на інформації про подорожчання вартості паспорта у вигляді ІД-картки та закордонного паспорта з 1 липня поточного року. 

Сьогодні оформлення та вартість бланка ІD-картки у регламентному режимі становить - 279 грн., а прискорене оформлення  - 366 грн.

З 1 липня, відповідно до постанови КМУ № 371 від 24.04.19р. «Про внесення змін у додаток до постанови КМУ від 2.11.16р. №770»,

- оформлення та вартість бланка ІD-картки у регламентному режимі становитиме - 345 грн.,  а  у разі прискореного оформлення - 471 грн. 

Також здорожчає і паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Сьогодні оформлення та вартість у регламентному режимі становить - 557 грн. 32 коп., а прискорене оформлення - 810 грн. 32 коп.

З 1 липня, вартість складатиме - 682 грн., а у терміновому режимі - 1034 грн.

Повідомлено, що в області працюють 9 ЦНАПів для оформлення паспортних документів, а це у м.Вінниці, м.Бар, м.Жмеринка, м.Калинівка, м.Козятин, м.Немирів, с.Агрономічне, с.Джулинка, та с.Якушинці. 

Борис Наливайко звернувся до громадян та повідомив про необхідність завчасно потурбуватися про оформлення паспорта, якщо він втрачений, викрадений, при цьому врахувати терміни його виготовлення.

Якщо паспорти оформлені, але ще не отримані рекомендовано заздалегідь з’явитися до підрозділів міграційної служби та отримати свої паспорти. Не зволікати та не відкладати оформлення чи їх отримання. Адже без паспорта громадянин не матиме змоги здійснити своє волевиявлення під час дострокових виборів до Верховної Ради! 

Крім цього слухачів поінформовано про вимоги постанови ЦВК № 268 від 27.12.2018 року, зокрема повідомлено, що виборець включений до списку виборців, має можливість реалізувати право голосу на виборах шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення паспорта громадянина України.

Паспорт – є основною підставою для реалізації права голосу у виборах, він може бути у вигляді паспортної книжечки або ж у вигляді ID-картки.

Управління ДМС у Вінницькій області