УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційна служба Закарпаття аналізувала підсумки діяльності

Міграційна служба Закарпаття аналізувала підсумки діяльності

Міграційна служба Закарпаття аналізувала підсумки діяльності

Підсумки діяльності за перше півріччя цього року обговорювали на розширеній колегії ГУДМС України в Закарпатській області за участю керівників структурних та територіальних підрозділів.

Відкриваючи засідання, керівник Міграційної служби краю Ігор Михайлишин довів до присутніх рішення останньої колегії ДМС України. Зокрема, зупинився на проблемних питаннях, які виникають при розгляді справ про громадянство, на необхідності налагодження комунікації з громадянами стосовно змін, які відбуваються в діяльності міграційної служби, та окреслив перспективи розвитку.

Окремим питанням стала активізація роботи щодо дотримання міграційного законодавства іноземцями. Наразі на обліку Головного управління перебуває 2493 іммігрантів та 2663 іноземців, документованих посвідкою на тимчасове проживання. Більшість із цих іноземних громадян знаходиться на території Закарпаття у зв’язку з навчанням та у зв’язку з возз’єднанням сім’ї з громадянином України. Разом з тим, спільно з поліцією та прикордонниками в області виявлено 109 незаконних мігрантів. Крім того, 243 іноземців притягнуто до відповідальності за порушення правил перебування в Україні. Стосовно 68 осіб прийнято рішення про примусове повернення до країн походження, 7 іноземцям – заборонено в’їзд до нашої держави.

За 6 місяців майже 28 тисяч закарпатців стали власниками громадянських паспортів у формі ID-картки та майже 85 тисяч - закордонних паспортів. Крім того, 425 закарпатців оформили виїзд на постійне місце проживання в країни далекого зарубіжжя. Найпопулярнішими країнами для еміграції наших краян є Угорщина, США та Чехія.

До районних та міських бюджетів Закарпаття від адміністративних послуг, які надаються територіальними підрозділами Міграційної служби краю, надійшло 21 мільйонів гривень.

Підбиваючи підсумки,  очільник Міграційної служби краю підкреслив,  головним критерієм, за яким оцінюватиметься робота кожного районного відділу, буде оцінка людей, які отримують тут адміністративні послуги. Також Ігор Михайлишин вручив Подяку МВС України  за сумлінне ставлення до посадових обов’язків завідувачу сектору організаційної роботи ГУДМС в області Степану Баб’яку, Подяки ДМС - заступнику начальника Ужгородського РВ Вірі Косаковській, заступнику начальника Свалявського РВ Івану Станковичу  та Грамоту ДМС - головному спеціалісту ГУДМС в області Наталії  Андрейчик.

Головне управління ДМС у Закарпатській області