Міжвідомча рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівля людьми
![Міжвідомча рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівля людьми](/assets/cache_image/news/2019/07/5193_724x0_803.jpg)
Сьогодні відбулась міжвідомча рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівля людьми. У якій взяв участь завідувач сектору з питань захисту шукачів та соціальної інтеграції УДМС України у Вінницькій області Ігор Березенський.
На засіданні Міжвідомчої ради було винесено та обговорювалися питання проведення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 30 липня та інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми.
Управління ДМС у Вінницькій області