34-річного мешканця Львівщини документовано вперше паспортом громадянина України

34-річного мешканця Львівщини документовано вперше паспортом громадянина України

34-річного мешканця Львівщини документовано вперше паспортом громадянина України

Фото Дрогобицького міськрайонного відділу Центру пробації у Львівській області

Є на Львівщині випадки, коли працівники Міграційної служби зустрічаються з проблемою пізнього документування паспортом громадянина України. Пересічному громадянину важко уявити скільки зусиль необхідно докласти для встановлення особи, в процесі якої  виникає потреба опитати свідків та сформувати багато запитів до установ і організацій.

Причини невчасного отримання паспорту у людей різні. Найчастіше так стається у результаті несвідомого підходу або халатного відношення до оформлення документу. Статтею другою Закону України «Про громадянство України» визначено принципи законодавства про громадянство, яким серед інших є запобігання виникненню випадків безгромадянства.

Минулого тижня, через обставини, що склалися у житті 34-річного громадянина, його вперше документовано паспортом громадянина України у формі ID картки, працівниками Бориславського міського відділу ГУДМС у Львівській області, за сприяння працівників Дрогобицького міськрайонного відділу Центру пробації у Львівській області.

Колеги з пробації, спільно з працівниками міграційної служби пояснили чоловікові про необхідність отримання документа, що посвідчує особу для влаштування життя в подальшому.  

Основний документ громадянина надає можливість працевлаштування, отримання заробітної плати та соціального захисту для належного життя, укладання цивільно-правових угод та здійснення банківських операцій, отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон щоб подорожувати світом.

Під час проведення заходу з оформлення документу вищезазначені установи домовились про взаємодію у частині допомоги клієнтам пробації.

Головне управління ДМС у Львівській області