УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

З початку дії «безвізу» понад 226 тисяч українців оформили закордонні паспорти у підрозділах Міграційної…

З початку дії «безвізу» понад 226 тисяч українців оформили закордонні паспорти у підрозділах Міграційної служби Житомирщини

З початку дії «безвізу» понад 226 тисяч українців оформили закордонні паспорти у підрозділах Міграційної служби Житомирщини

З 11 червня 2017 року, коли Європейським Союзом запроваджено безвізовий режим для громадян України, в Управлінні ДМС України в Житомирській області та її територіальних підрозділах понад 226 тисяч громадян оформили закордонні паспорти і стали власниками біометричних документів.

У Житомирі такий паспорт оформили більше 78 тисяч громадян, лише у чотирьох містах обласного підпорядкування біометричні документи для виїзду за кордон оформили майже шістдесят тисяч жителів, зокрема: у Бердичеві – майже 17 тис., у Коростені – 12 тис. 625, Новоград-Волинському – 19 тис. 637 та Малині 7 тис. 698. Інші оформили у територіальних підрозділах міграційної служби області.

Лише з початку поточного року в УДМС оформили паспорти громадян України для виїзду за кордон майже 59 тисяч жителів області.

Окрім того, в Україні продовжують активно оформлювати паспорти громадянина України у вигляді ID-картки.

Нагадаємо, що оформлення таких паспортів розпочалося із 2016 року. За цей час такою послугою у підрозділах міграційної служби Житомирщини скористалися понад 113,5 тисяч громадян. З початку року майже 29 тисяч жителів Житомирщини оформили паспорти громадянина України у вигляді ID-картки.

Перевагами такого паспорта є те, що це повноцінний і самодостатній документ, який посвідчує особу і підтверджує громадянство без подання будь-яких додаткових документів,  оформлюється 10 або 20 робочих днів. Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність від підроблення. ID-картка містить електронний безконтактний чіп, який неможливо змінити або скопіювати. Підтверджувати місце реєстрації ID-картка не повинна.

Управління ДМС у Житомирській області